Pogalewo Wielkie


U stóp dresiarza

Rzechów SSA - KS Pyrlandia Poznań......................X
Wierzbocice SA - Łobszarpańciuchy........................1
ELUSIVES - Concordia Elbląg ................................2
Kp Pogalewo Wielkie - Ordynarne Gdańskie Świnie..1
cf valencia - Rojiblanco.........................................2
FC 3Miasto - Drzewce............................................1
Widzówek - Pasierbiec S.K. ...................................2
AC Grassland - LKS Gorce Kamienica......................1



ELUSIVES - Łobszarpańciuchy 2
cf valencia - Ordynarne Gdańskie Świnie 2
Rzechów SSA - LKS Gorce Kamienica 2
AC Grassland - Pasierbiec S.K. 1
KS Pyrlandia Poznań - Concordia Elbląg 2
Wierzbocice SA - Drzewce 1
Widzówek - Rojiblanco 2
Kp Pogalewo Wielkie - FC 3Miasto 1



Łobszarpańciuchy - Pasierbiec S.K. X
FC 3Miasto - ELUSIVES 1
Wierzbocice SA - Rzechów SSA 1
cf valencia - Widzówek 2
Ordynarne Gdańskie Świnie - KS Pyrlandia Poznań X
Rojiblanco - Concordia Elbląg 1
Drzewce - LKS Gorce Kamienica 2
Kp Pogalewo Wielkie - AC Grassland 2



Widzówek - Rzechów SSA 2
cf valencia - AC Grassland 2
Ordynarne Gdańskie Świnie - Concordia Elbląg 2
Kp Pogalewo Wielkie - LKS Gorce Kamienica 2
KS Pyrlandia Poznań - FC 3Miasto 2
Drzewce - Pasierbiec S.K. 2
Wierzbocice SA - ELUSIVES 1
Rojiblanco - Łobszarpańciuchy 1



ELUSIVES - Widzówek............................................1
Rzechów SSA - Rojiblanco......................................2
Pasierbiec S.K. - Ordynarne Gdańskie Świnie...........2
Łobszarpańciuchy - Drzewce...................................2
KS Pyrlandia Poznań - cf valencia............................1
LKS Gorce Kamienica - FC 3Miasto..........................X
Concordia Elbląg - Kp Pogalewo Wielkie...................X
AC Grassland - Wierzbocice SA...............................1



Pasierbiec S.K. - Łobszarpańciuchy 2
ELUSIVES - FC 3Miasto 2
Rzechów SSA - Wierzbocice SA 2
Widzówek - cf valencia 1
KS Pyrlandia Poznań - Ordynarne Gdańskie Świnie 1
Concordia Elbląg - Rojiblanco 2
LKS Gorce Kamienica - Drzewce 2
AC Grassland - Kp Pogalewo Wielkie 1



cf valencia - ELUSIVES 2
Ordynarne Gdańskie Świnie - LKS Gorce Kamienica 2
Rojiblanco - Pasierbiec S.K. 1
Łobszarpańciuchy - Rzechów SSA 2
Drzewce - Concordia Elbląg 1
Kp Pogalewo Wielkie - KS Pyrlandia Poznań 2
FC 3Miasto - AC Grassland 2
Wierzbocice SA - Widzówek 1



Nomads - WISEŁKA KRAKÓW.................................1
KS Gromnik Kuropatnik - Kp Pogalewo Wielkie.........1
FC Latające Siekiery - KKS Legia Deptaka...............1
Ks Hetman - Ornecka Fighters................................2
FC Pivosh - Rojiblanco...........................................2
LKS Gorce Kamienica - POMORZE KOSZALIN...........1 ( a co? :P )
Ordynarne Gdańskie Świnie - Blaugrana Tczew .......2
cf valencia - ELUSIVES..........................................2



Ornecka Fighters - Nomads 1
KS Gromnik Kuropatnik - Ordynarne Gdańskie Świnie 1
LKS Gorce Kamienica - FC Pivosh 2
KKS Legia Deptaka - Rojiblanco 1
Kp Pogalewo Wielkie - ELUSIVES X
cf valencia - Blaugrana Tczew 2
Ks Hetman - POMORZE KOSZALIN 2
FC Latające Siekiery - WISEŁKA KRAKÓW 1



13 kolejka:
ELUSIVES - Blaugrana Tczew 2
Rojiblanco - WISEŁKA KRAKÓW 1
FC Latające Siekiery - Ornecka Fighters 2
Ks Hetman - FC Pivosh 1
POMORZE KOSZALIN - Nomads 1
KKS Legia Deptaka - LKS Gorce Kamienica 1
cf valencia - KS Gromnik Kuropatnik 1
Kp Pogalewo Wielkie - Ordynarne Gdańskie Świnie 2



===Kolejka 15===

WISEŁKA KRAKÓW - ELUSIVES 1
Kp Pogalewo Wielkie - LKS Gorce Kamienica 2
Ornecka Fighters - KKS Legia Deptaka 2
POMORZE KOSZALIN - FC Pivosh 1
Ks Hetman - KS Gromnik Kuropatnik 1
Blaugrana Tczew - Nomads 1
FC Latające Siekiery - cf valencia 1
Rojiblanco - Ordynarne Gdańskie Świnie 1

===Kolejka 16===

ELUSIVES - cf valencia 2
Blaugrana Tczew - Ordynarne Gdańskie Świnie 1
POMORZE KOSZALIN - LKS Gorce Kamienica 1
Rojiblanco - FC Pivosh 2
Ornecka Fighters - Ks Hetman 1
KKS Legia Deptaka - FC Latające Siekiery 2
Kp Pogalewo Wielkie - KS Gromnik Kuropatnik 2
WISEŁKA KRAKÓW - Nomads X



Rojiblanco - KS Gromnik Kuropatnik 1
WISEŁKA KRAKÓW - FC Pivosh 2
Blaugrana Tczew - LKS Gorce Kamienica 2
Ks Hetman - cf valencia 1
Kp Pogalewo Wielkie - FC Latające Siekiery 2
POMORZE KOSZALIN - Ornecka Fighters 1
ELUSIVES - KKS Legia Deptaka 2
Nomads - Ordynarne Gdańskie Świnie 2



Ok nie ma nikgo kto by regularnie relacjownowal rozgrywki lobuziatek :P
wiec ja choc na forum bede przypominal wynikami :)
tym bardziej ze glupio sie rozpisywac w temacie z 8 kolejki na temat wydarzen z obecnej :P

Płomień Nowe Bielice - Blaugrana Tczew..............1 - 1
Nomads - FC Pivosh...........................................1 - 1
SkeleTons - Ks Hetman......................................4 - 0
KS Gromnik Kuropatnik - WISEŁKA KRAKÓW.......1 - 0
FC Latające Siekiery - Kp Pogalewo Wielkie.........2 - 1



[size=24][b]
Nomads - MB Goal Radziejów™ 2-3
Creative Team - KKS Legia Deptaka 1-3
POMORZE KOSZALIN - Ornecka Fighters 4-1
Kp Pogalewo Wielkie - Płomień Nowe Bielice 0-5
SkeleTons - FC Pivosh 0-4
Blaugrana Tczew - Ks Hetman 3-0
WISEŁKA KRAKÓW - FC Latające Siekiery 2-6
Rojiblanco - KS Gromnik Kuropatnik 0-3
[/b][/size



WISEŁKA KRAKÓW - Ks Hetman - 1
Rojiblanco - FC Latające Siekiery - 2(+3)
Płomień Nowe Bielice - KS Gromnik Kuropatnik - 2(+3)
Kp Pogalewo Wielkie - Ornecka Fighters - 2(+3)
KKS Legia Deptaka - FC Pivosh - 1
Blaugrana Tczew - SkeleTons - 1(+3)
POMORZE KOSZALIN - Nomads - 2
Creative Team - VICTORIA Irkuck - 1



Blaugrana Tczew vs. Nomads - x
KP Pogalewo Wielkie vs. FC Pivosh - 2 (+3)
CreativeTeam vs. KS Hetman - 1
Wisełka Kraków vs. FC Latające Siekiery - 2
Victoria Irkuck vs. SkeleTons - 2
Pomorze Koszalin vs. KS Gromnik Kuropatnik - 1
Rojiblanco vs. Ornecka Fighters - X
KKS Legia Deptaka vs. Płomień Nowe Bielice - 1



KS Gromnik Kuropatnik - WISEŁKA KRAKÓW 2
Płomień Nowe Bielice - POMORZE KOSZALIN 2
FC Pivosh - Blaugrana Tczew 1
Kp Pogalewo Wielkie - Creative Team 2 +3
KKS Legia Deptaka - Rojiblanco 2
FC Latające Siekiery - SkeleTons 2(+3) hehehe
Nomads - Ks Hetman 1 +3
Ornecka Fighters - VICTORIA Irkuck 1+3



KS Hetman vs. Pomorze Koszalin -2
Ornecka Fighters vs. FC Pivosh - 2
Victoria Irkuck vs. Rojiblanco - 2 (+3)
FC Latające Siekiery vs. Płomień Nowe Bielice - 1(+3)
SkeleTons vs. KP Pogalewo Wielkie - 1
Nomads vs. KKS Legia Deptaka - X
Wisełka Kraków vs. Blaugrana Tczew - X
Creative Team vs KS Gromnik - 1



Nomads - Blaugrana Tczew 1
FC Pivosh - Kp Pogalewo Wielkie 1(+3)
Ks Hetman - Creative Team 1
FC Latające Siekiery - WISEŁKA KRAKÓW 1 (+3)
SkeleTons - VICTORIA Irkuck 1
KS Gromnik Kuropatnik - POMORZE KOSZALIN 2(+3)
Ornecka Fighters - Rojiblanco 2
Płomień Nowe Bielice - KKS Legia Deptaka 2



FC Latające Siekiery - Nomads - 1
Blaugrana Tczew - Płomień Nowe Bielice - 1
Creative Team - POMORZE KOSZALIN - 2
Rojiblanco - Kp Pogalewo Wielkie 1
VICTORIA Irkuck - FC Pivosh - 2(+3)
SkeleTons - Ornecka Fighters - 2(+3)
Ks Hetman - KS Gromnik Kuropatnik - 1
WISEŁKA KRAKÓW - KKS Legia Deptaka - 2



kolejka 25

Kp Pogalewo Wielkie - Blaugrana Tczew 2 (+3)
FC Pivosh - Ks Hetman 1
Ornecka Fighters - FC Latające Siekiery 2
Nomads - Creative Team X
KS Gromnik Kuropatnik - SkeleTons 1
KKS Legia Deptaka - VICTORIA Irkuck 1(+3)
Płomień Nowe Bielice - WISEŁKA KRAKÓW X
POMORZE KOSZALIN - Rojiblanco 1



Wierzbocice SA - Łobszarpańciuchy 2
Mario Team - Pasierbiec S.K. 2
Bryłka Kalisz - Drzewce 1
Bianconeri Tczew - Concordia Elbląg 2
ELUSIVES - Ordynarne Gdańskie Świnie 2
Kp Pogalewo Wielkie - Probarg SSA x
Dark Angels - cf valencia 1
KS Pyrlandia Poznań - Płomień Nowe Bielice 1



Wierzbocice SA - Kp Pogalewo Wielkie 1
Bianconeri Tczew - Dream Team Valencia 1
Pasierbiec S.K. - Probarg SSA 2
Płomień Nowe Bielice - Łobszarpańciuchy 2
KS Pyrlandia Poznań - Bryłka Kalisz 1
Mario Team - Drzewce 1
Concordia Elbląg - Ordynarne Gdańskie Świnie 1
Dark Angels - ELUSIVES 2